Schoolteam 




 
    Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag  
1/2A   Stephanie Reijse Dorine Feist Dorine Feist Stephanie Reijse Stephanie Reijse  
1/2B   Anouk v. Scheppingen Anouk v. Scheppingen Anouk v. Scheppingen Anouk v. Scheppingen Anouk v. Scheppingen  
    Liora Baron (lio )
Manon Knop
Liora Baron (lio)
Manon  Knop
Brigit de Roode Manon  Knop Dorine Feist Dorine Feist  
1/2C   Liora Baron (lio) Liora Baron (lio) Judith Meij Judith Meij Judith Meij  
1/2D   Tessa Hansen Tessa Hansen Tessa Hansen Tessa Hansen Tessa Hansen  
1/2E   Saska Meuleman Saska Meuleman Saska Meuleman Saska Meuleman Saska Meuleman  
1/2F   Femke Feddema Femke Feddema Veronique Elte Veronique Elte Veronique Elte  
1/2G   Lieke Hermans (lio) Lieke Hermans (lio) Irene van Silfhout Irene van Silfhout Irene v. Silfhout  
3A   Mandy Weidema Mandy Weidema Mandy Weidema Michelle Levie Michelle Levie  
3B   Channa Licht Channa Licht Michelle Levie Channa Licht Channa Licht  
3C   Michelle Levie Marga Bohncke Marga Bohncke Marga Bohncke Marga Bohncke  
4A   Lisanne v.
Egmond
Lisanne v.
Egmond
Lisanne v. Egmond Lisanne v. Egmond  Lisanne v.
Egmond
 
4B   Pamela Balvert Pamela Balvert Pamela Balvert Pamela Balvert Pamela Balvert  
4C   Bart Johannesma Bart Johannesma Bart Johannesma Bart Johannesma Bart Johannesma  
5A   Jolet Verhoeven Jolet Verhoeven Jolet Verhoeven Jolet Verhoeven Jolet Verhoeven  
5B   Nigel Gooijens (lio)
Tim Kroes
Nigel Gooijens (lio)
Tim Kroes
Tim Kroes Tim Kroes Tim Kroes  
5C   Ingrid Frank Ingrid Frank Ingrid Frank Ingrid Frank Ingrid Frank    
6A   Maureen Heimans  Maureen Heimans Cecile Groot Cecile Groot Maureen Heimans  
6B   Stephanie Zwiers Stephanie Zwiers Stephanie Zwiers Stephanie Zwiers Stephanie Zwiers  
6C    Andre de Jonge Andre de Jonge Andre de Jonge Andre de Jonge Cecile Groot  
7A   Natalya Godschalk Natalya Godschalk Marga van der Kint Marga van der Kint Marga van der
Kint
 
7B   Betty Sargentini      Betty Sargentini Michelle Winter Betty Sargentini Betty Sargentini  
7C   Joost de Boer Joost de Boer Joost de Boer Joost de Boer Joost de Boer  
8A   Stefan
Woerdeman
Stefan Woerdeman Stefan Woerdeman Michelle Winter Michelle Winter  
8B   Daniëlle Griffioen Daniëlle Griffioen Daniëlle Griffioen Marit van Beers Daniëlle Griffioen  
8C   Harro Rooijendijk Harro Rooijendijk Marit van Beers Harro Rooijendijk Marit van Beers  
Interne begeleiding  
Gr 1-2 Marijke Sierksma     Marijke Sierksma Marijke Sierksma  
Gr 3 t/m 5 Danielle Veenhof Danielle Veenhof   Danielle Veenhof    
Gr 5 t/m 8 Meriam Nater Meriam Nater Meriam Nater      
Ondersteuning  
RT Lilian van Ruth Lilian van Ruth Lilian van Ruth Natalya Godschalk    
RT Suus Beelen Suus Beelen   Suus Beelen Suus Beelen  
NT2     Brigit de Roode   Brigit de Roode  
HB   Brigit de Roode   Brigit de Roode    
ICT       Stefan Woerdeman    
gym Tatjana
Takusjinova
Tatjana Takusjinova Tatjana Takusjinova Tatjana Takusjinova Tatjana
Takusjinova
 
Midden management   Marijke Sierksma Harro Rooijendijk
 
  Bart Johannesma  
Facility  
Admin. Inge van Olphen Inge van Olphen Inge van Olphen Inge van Olphen Inge van Olphen  
Conciërge Danny Crijnen Danny Crijnen Danny Crijnen Danny Crijnen Danny Crijnen  
Rionda Geurts Rionda Geurts   Rionda Geurts Rionda Geurts  
TSO Yvonne van Trappen Yvonne van Trappen   Yvonne van Trappen Yvonne van
Trappen
 
Onderwijsassistenten  
  Lotte Ernestus Lotte Ernestus Lotte Ernestus Lotte Ernestus Lotte Ernestus  
  Michelle Vis Michelle Vis Michelle Vis Michelle Vis Michelle Vis  
  Bente Bottelier Bente Bottelier Bente Bottelier Bente Bottelier Bente Bottelier  
  Manon 
Stakenburg
Manon  Stakenburg Manon  Stakenburg Manon  Stakenburg Manon 
Stakenburg